Etiket Arşivi: ucuz çuval

Satılık Çuval

Satılık Çuval Her Çeşit Çuval Alım – Satımı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz Formu Kullanarak Bize Çuval ve Ambalaj Talebinde Buluna Bilirsiniz. Devamını Oku »

Çuval

Çuval Toptan Çuval Olarak Amacımız; Türkiyedeki Çuval ve Ambalaj Üreten Firmaları Tek Bir Çatı altında Toplamak, Tüketicilerin Ürünleri Direkt Olarak Üreticiden Almasını Sağlamaktır. Böylece Tüketiciler(Müşteriler) Kaliteli Ürünleri Daha Uygun Fiyata Almış olacak, Bu Sayede Üreticileri Hem ürünlerini tanıtma fırsatı bulacak hemde daha çok kitleye hitap edip yeni müşterilere ulaşabilecekler.   Devamını Oku »

PP Çuval

PP Çuval PP torbalarda partüküllerin torbadan dışarı sızmasını engeller. Aynı zamanda dış etkilerden (toz,nem vs) korur Maliyeti uygun ve dayanıklı ambalaj ürünüdür. %100 geri dönüşümü mevcuttur. Bu bakımdan doğa dostudur. İstenilen renk ve ölçülerde imalat yapılabilir. İsteğe göre baskıda yapılabilir. Kullanım Alanları : Şeker, tuz, un gibi temel gıda maddelerinin ambalajlanmasında. Pirinç, bulgur, nohut, kuru fasulye, mercimek gibi bakliyatların ambalajlanmasında. ... Devamını Oku »

Scroll To Top